O FIRMIE

Polskie Palety Sp. z o. o.

Naszym celem jest nie tylko osiąganie, ale przekraczanie oczekiwań klientów. Funkcjonując w sektorze drzewnym, nasza działalność ukierunkowała się na zaspokojenie potrzeb w zakresie palet oraz opakowań drewnianych poprzez dostarczanie palet i skrzyń o wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie, do jak największej liczby odbiorców.

Wykonując nasze produkty nie bazujemy na standardach jak większość producentów opakowań, zamiast tego realizujemy specjalne i indywidualne zamówienia by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Nasze produkty, są wolne od wszelkich środków chemicznych, są więc ekologiczne i zdrowe dla otoczenia.

KONTAKT
Polskie Palety

ZUFALI NAM

Przez 30 lat swojej działalności rozwijaliśmy się i zdobywaliśmy nowe doświadczenia, które teraz jesteśmy gotowi wykorzystać we współpracy z Państwem. Oferujemy stabilną i wieloletnią współpracę. Jesteśmy rzetelni i otwarci na propozycję klientów. Naszym zadaniem jest usprawnienie Państwa logistyki w sektorze palet drewnianych.

Współpracujemy z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami. Gwarantujemy ochronę stosunków handlowych między zamawiającym a jego klientem. Zapewniamy miłą, szybką i fachową obsługę zarówno obecnym klientom jak i przyszłym.

Polskie Palety
Polskie Palety
Polskie Palety
Polskie Palety
Polskie Palety